Descrierea postului:

  • Identificarea reperelor în baza fișelor tehnologice și a listei de materiale
  • Realizarea  tablourilor electrice și cablarea utilajelor în hala de producție a companiei  într-un stadiu care să permită funcționarea electrică și programarea, în baza schițelor electrice
  • Montarea produsului la sediul beneficiarului și punerea acestuia în funcțiune
  • Semnalarea unor disfuncționalități, în cazul în care există, șefului de atelier

Cerințe specifice postului:

Cunoștințe:

  • Cunoștințe privind utilizarea sculelor de mână și a celor electrice
  • Cunoștințe despre citirea schemelor electrice și identificarea produselor/echipamentelor
  • Calificare de electrician, experiență de minim 3 ani în domeniu

Abilități:

  • Capacitate pentru efort fizic specific
  • Buna organizare a muncii și a mediului de muncă
  • Capacitatea de a respecta reguli stricte de organizare și de lucru

Atitudini:

  • Disponibilitate de colaborare pe termen cât mai lung
  • Flexibilitate pentru prelungirea anunțată a programului și compensarea orelor suplimentare cu timp liber plătit sau plata orelor suplimentare
  • Deschis pentru munca în echipă

Beneficii:

  • Decontare transport,
  • Tichete de masă,
  • Prime de concediu,
  • Alte bonusuri echitabile
  • Și, bineînțeles o echipă de oameni care pun suflet în munca lor.

Aplica pentru job