1. Descrierea postului:

  • pregătirea materialelor pentru lucru: asamblare, montaj, efectuarea de măsurători;
  • asamblarea, montajul, diferitelor piese mecanice conform desenelor tehnice;
  • verificarea corectitudinii îmbinărilor, realizarea controlului dimensional și a ajustărilor finale;
  • realizarea operațiilor de tăiere, găurire, debitare pentru obținerea reperului conform desenelor tehnice.

2. Cerințe specifice postului:

Cunoștințe:

  • Cunoștințe privind utilizarea sculelor de mână
  • Cunoștințe despre citirea desenelor tehnice 2D și identificarea produselor/echipamentelor
  • Calificare de lăcătuș mecanic, experiență de minim 3 ani în domeniu
  • Permis de conducere categoria B

Abilități:

  • Capacitate pentru efort fizic specific
  • Buna organizare a muncii și a mediului de muncă
  • Capacitatea de a respecta reguli stricte de organizare și de lucru

Atitudini:

  • Disponibilitate de colaborare pe termen cât mai lung
  • Flexibilitate pentru prelungirea anunțată a programului și compensarea orelor suplimentare cu timp liber plătit sau plata orelor suplimentare
  • Deschis pentru munca în echipă

3. Beneficii:

  • Decontare transport,
  • Tichete de masă,
  • Prime de concediu,
  • Alte bonusuri echitabile
  • Si, bineînțeles o echipă de oameni care pun suflet în munca lor.

Aplica pentru job